Angelika


Polecam wszystkim młodym parom Panią Anię ❤ (Angelika z Michałem, ze ślubu na św. krzyżu 14.08.21r.) Byliśmy zachwyceni, że była Pani z nami w ten wyjątkowy dzień. Dziękujemy jeszcze raz ❤ Wspaniale widzieć jak się Pani rozwija. Kiedy człowiek podąża za swoją pasją to czuć..