Pani Ania jest artystką dużego formatu. Wkłada też serce w to, co robi. Jej droga jest dobrym przykładem tego, że talent i ciężka praca popłacają. Próżno szukać „po parafiach” takiego muzykowania, jakie Ona uprawia. To zdecydowanie „Akademia Muzyczna” . W Jej przypadku Akademia w Gdańsku, czyli najlepszym miejscu na Ziemi. Gorąco polecam Jej usługi! 🙂
