Tych z Państwa, którzy mieli okazję korzystać z moich usług zachęcam do pozostawienia kilku zdań opisujących własne wrażenia i odczucia.

Zachęcam do pozostawienia swoich inicjałów, imienia lub nazwiska.

Opinie

Ania jest artystką dużego formatu.

Pani Ania jest artystką dużego formatu. Wkłada też serce w to, co robi. Jej droga jest dobrym przykładem tego, że talent i ciężka praca popłacają. Próżno szukać „po parafiach” takiego muzykowania, jakie Ona uprawia. To zdecydowanie „Akademia Muzyczna” . W Jej przypadku Akademia w Gdańsku, czyli najlepszym miejscu na Ziemi. Gorąco polecam Jej usługi! 🙂

Pani Ania śpiewała na naszym

Pani Ania śpiewała na naszym ślubie, piękne wykonanie pieśni, głos Pani Ani jeszcze bardziej wprowadzał wzruszenie i podniosłość chwili.Goście byli wzruszeni 😊 Polecamy i dziękujemy za oprawę w tak ważnym dla Nas dniu 🥰

Szczerze polecamy Panią Anię😊 zarówno

Szczerze polecamy Panią Anię😊 zarówno nas, jak i gości oczarował Pani śpiew oraz gra na skrzypcach, która stworzyła niesamowity klimat podczas ślubu. Dziękujemy ❤

Anonim

Pani Ania jest gruntownie wykształconym, utalentowanym muzykiem. Cechuje ją takze przepiękny wokal. Waznym Jej atutem jest takze ujmująca aparycja, subtelność i wysoki poziom inteligencji. Profesjonalna gra na skrzypcach i przejmujący śpiew na naszym ślubie pozostawił na mnie i obecnych gościach niezapomniane wrażenie ☺️!!!uważam, że może spełnic oczekiwania najbardziej wymagajacego odbiorcy, w tym takze na najpoważniejszych koncertach muzycznych.

Angelika

Polecam wszystkim młodym parom Panią Anię ❤ (Angelika z Michałem, ze ślubu na św. krzyżu 14.08.21r.) Byliśmy zachwyceni, że była Pani z nami w ten wyjątkowy dzień. Dziękujemy jeszcze raz ❤ Wspaniale widzieć jak się Pani rozwija. Kiedy człowiek podąża za swoją pasją to czuć..

Opinie